پک شامپو پرو ویتامینه ماسک و سرم مو بیورلی

پک شامپو پرو ویتامینه ماسک و سرم مو بیورلی

پک شامپو پرو ویتامینه ماسک و سرم مو بیورلی

پک شامپو پرو ویتامینه ماسک و سرم مو بیورلی beaverly با تاثیر گذاری فوق العاده جاوی کراتینه و بدون سولفات میتواند گزینه ای مناسب برای یک روتین مراقبتی موی عالی برای شما باشد. با استفاده ی مرتب از این سه محصول در کنار هم موهایی زیباتر و با نشاط تر به خود هدیه دهید.

شامپو کراتینه بدون سولفات بیورلی ۸۰۰ میل

این محصول انتخابی است عالی برای بانوان و آقایانی که دارای موهای ضعیف، زبر و نا سالم هستند، این ‌شامپو با ‌ترمیم ساقه ‌مو‌، از ‌ایجاد موخوره و شکستگی موها در‌ اثر خشکی زیاد جلوگیری می‌نماید و گزینه‌ای ایده‌آل برای از‌ بین‌ بردن وز موها است.

شامپو بیورلی با بهره مندی از کراتین طبیعی، روغن آرگان، پروتئین و ترکیبات خاصی که در خود دارد بافت مو را از ریشه آن تقویت می کند. و نرمی، لطافت و شادابی خاصی به موهای شما می بخشد. و موهایتان را از خشکی نجات می دهد و مرطوب نگه می دارد. استفاده از شامپو کراتین بیورلی این اطمینان را به شما می دهد که دوباره موهایتان را بازسازی کنید. و دیگر نگران زبری و خشکی و همچنین ضعیف بودن بافت موهایتان نباشید. و موهایی سالم و بدون شکنندگی داشته باشید.

پک شامپو پرو ویتامینه ماسک و سرم مو بیورلی 1

ماسک موی کراتینه بیورلی Beaverly حجم 500 میل

همواره لخت کردن موی سر و شلاقی کردن آن از آرزوهای دست نیافتنی هر خانمی بوده است. برای دست یافتن به این مهم از انواع روش ها و مواد مصرفی مختلف استفاده کرده اند. که برخی از آنها تا حدودی توانسته اند این آرزو را برای خانم ها مهیا کنند . با استفاده از ماسک موی کراتینه بیورلی و تنها در چند دقیقه میتوانید به اصطلاح موهای خود را کراتینه و لخت کنید.

این ماسک مو مناسب انواع موها بوده و حتی برای استفاده آقایان نیز پیشنهاد می شود. حجم این ماسک مو 500 میلی لیتر بوده و در یک کاسه پلاستیکی از نوع پلاستیک فشرده قرار دارد. همچنین کاسه مربوطه در داخل یک بسته بندی شیک و محکم مقوایی قرار داده شده و بسته بندی مقوایی نیز بوسیله نایلون سلفونی دور پیچ شده تا امکان نفوذ هوا به داخل بسته وجود نداشته باشد .

پک شامپو ترمیم کننده ماسک مو و سرم مو بیورلی 3

سرم کراتینه مو بیورلی با عصاره کراتین گلد حجم 120 میلی لیتر

محصولات بیورلی چند سالیست که با کیفیت عالی وارد بازار شده اند و گوی سبقت رو از رقبا ربوده اند. مشهورترین محصول این برند تا به حال ماسک موی بیورلی مناسب موهای کراتینه شده و رنگ شده می باشد. هم اکنون بیورلی بعنوان مکمل محصولات قبلی خود، این بار با تولید سرم کراتینه مو بیورلی میخواهد غوغا به پا کند.

پک شامپو ترمیم کننده ماسک مو و سرم مو بیورلی 1

باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟