پک شامپو بدون سولفات ماسک و سرم مو بیورلی

پک شامپو ماسک و سرم مو بیورلی

پک شامپو بدون سولفات ماسک و سرم مو بیورلی

پک شامپو بدون سولفات ماسک و سرم مو بیورلی

پک شامپو بدون سولفات ماسک و سرم مو بیورلی beaverly با تاثیر گذاری فوق العاده جاوی کراتینه و بدون سولفات میتواند گزینه ای مناسب برای یک روتین مراقبتی موی عالی برای شما باشد. با استفاده ی مرتب از این سه محصول در کنار هم موهایی زیباتر و با نشاط تر به خود هدیه دهید.

شامپو کراتینه بیورلی مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده حجم ۶۰۰ گرم

موهای کراتینه شده نیاز به مراقبت‌های مخصوص خود دارند تا مواد کراتین از روی تارهای مو جدا نشود و به حالت اولیه برنگردند. این موضوع با توجه به زمان و هزینه‌ای که صرف کراتینه کردن موهایتان در سالن‌های زیبایی می‌کنید، اهمیت زیادی دارد.

برای مثال اگر از شامپوی مخصوص موهای کراتینه شده یا شامپوهای سازگار با کراتینه برای شستشوی موهایتان استفاده نکنید، انگار تمام پولتان را هدر داده‌اید.

ما شامپو کراتین بیورلی را به شما پیشنهاد میکنیم ،این‌ محصول حاوی مرغوب‌ترین کراتین هیدرولیز شده است‌ که ضمن صاف‌کردن موها، باعث تقویت فیبر مو شده و با‌ افزایش درخشندگی و شفافیت موها‌، سلامت موها‌ را تضمین می کند .

کیفیت پک شامپو و ماسک بیورلی

شامپو کراتین بیورلی انتخابی است عالی برای خانم ها و آقایانی که دارای موهای ضعیف ، زبر و نا سالم هستند، این ‌شامپو با ‌ترمیم ساقه ‌مو‌، از ‌ایجاد موخوره و شکستگی موها در‌ اثر خشکی زیاد جلوگیری می‌نماید و گزینه‌ای ایده‌آل برای از‌ بین‌ بردن وز موها است.

شامپو بیورلی با بهره مندی از کراتین طبیعی، روغن اسب و روغن آرگان و ترکیبات خاصی که در خود دارد بافت مو را از ریشه آن تقویت می کند و نرمی،لطافت و شادابی خاصی به موهای شما می بخشد و موهایتان را از خشکی نجات می دهد و مرطوب نگه می دارد.

 

ویژگی ها:

کاربرد شامپو ترمیم و الیتام موهای ضعیف و آسیب دیده
کاربرد ماسک ترمیم،تقویت،بازسازی شدید مو
کاربرد سرم دارای کراتین جهت احیا و صافی مو
خاصیت درخشان کننده و نرم کننده موی سر
خصوصیت تعدیل و تنظیم چربی مو و پوست سر
حجم شامپو 600 میلی لیتر
حجم ماسک 500 میلی لیتر
حجم سرم 120 میلی لیتر

پک شامپو بدون سولفات ماسک و سرم مو بیورلی 1

باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟